sobota, 18 października 2014

...Laleczkowy TAG...

sobota, 18 października 2014

...dlaczego ja do tej pory nie robiłam TAGów ? Ot zagadka, bo muszę przyznać, że świetnie mi się z tą formą pracuje. Ale do rzeczy. Mam nowych ulubieńców. Są to stemple Primy z kolekcji Dolls. UWIELBIAM je. Dla tych, co również się w nich zakochają małe spostrzeżenie- niektóre lalki mają koło 20 cm długości, więc w całości upchnąć się ich na kartkę nie da! Więc czytajcie dokładnie wymiary podczas zakupów. Ja swoje zakupy zrobiłam w Kolorowym Jarmarku, z których to relację znajdziecie tu : http://www.papierkowo.com/2014/09/shopping.html.

Powstała już zakładka z czarownicą, która wymiarami akurat się mieści na kartkę. A dziś przyszła kolej na duuuży format. TAG ma 23 cm, więc mały nie jest. A powstał z myślą o mojej siostrze. Zatem sister- jeśli czasem tu zaglądasz to TAK dostaniesz go przy najbliższym spotkaniu :).

Świetną zabawą było dobieranie materiału do kiecki. U mnie stanęło w ostateczności na papierach z Netto (są w nich mega kwieciste i wzorzyste egzemplarze). Dorzuciłam jako tło tekturkę z naklejek( również Netto- tak jakoś do tej szuflady zajrzałam). Do tego trochę staromodnego embossingu na gorąco (dajcie znać czy chcecie może jakiś filmik co to zacz i w jaki sposób niestandardowy wykorzystać pudry, bo może to już wszystko wiecie i kompletnie nie chcecie tego oglądać raz jeszcze :) ). I na koniec kilka wycinanek plus kwiatki wszelakie. I czary mary, trochę kosteczek 3d i akrylowych kropek, o których świat już dawno zapomniał, a które ja wygrzebałam przy ostatnich porządkach ( starczy mi ich do końca życia- mam 2 pudła po tryliard sztuk, co ja myślałam podczas tych zakupów NIE WIEM), I WYSZEDŁ TAG.

Tag prezentuje się tak:

I jeszcze kawałek detali. Ostatnio robię sobie w wolnych chwilach kwiatki sama. W tym wypadku to ten największy pod różyczką. Do różyczek niestety na razie nie mam cierpliwości i kupuję gotowce.

Gorąco pozdrawiam

czarownica

PS.Gorące podziękowania dla Pana Macieja, który udał się z Panem Mateuszem do Netto i zakupił przydasie FOR ME :*

3 komentarze:

  1. I recently purchased this stamp too because I just love it. They are so much fun to work with and your tag is beautiful :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Thank you Susan. Yesterday I ordered a lot..... of dolls. I LOVE them. My new addiction.

    OdpowiedzUsuń
  3. Panowie spisali się znakomicie a tag jak najbardziej dla siostry- lalunia, że hej:)

    OdpowiedzUsuń

papierkowo.com © 2014