niedziela, 27 stycznia 2013

...wyróżnienie...

niedziela, 27 stycznia 2013
... a zatem zostałam wyróżniona, a raczej moje poczynania na blogu przez Zamornika. To, że dopiero teraz się tym chwalę, w cale nie znaczy że się nie cieszę- po prostu moja z gilami, gorączką i katarem chwilowo zawładnęła moim światem. DZIĘKUJĘ ślicznie Pani Aniu, że Pani o mnie pamięta! A wyróżnienie wygląda tak:
Ale, żeby nie było- wyróżniony też ma pewne obowiązki:) Oto zasady zabawy: Każdy nominowany blogger powinien: - podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu, - pokazać nagrodę Versatile Blogger Award u siebie na blogu, - ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie, - nominować 15 blogów, które jego zdaniem na to zasługują, - poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów. A zatem 7 faktów o czarownicy :) 1. Uwielbiam słodycze. 2. Nie lubię gorzkiej czekolady. 3. Nie potrafię rysować. 4. Cały czas walczę by moje scrapy nie były w stylu very cline i ultra simple. 5. Kocham zakupy scrapowe. 6. Oglądam wasze blogi codziennie, mimo że nie często pozostawiam po sobie ślad w postaci komentarza- po prostu nie zawsze mam na to czas. 7. Uwielbiam oglądać wszelakie kursy i tutoriale, zawsze mając nadzieję, że nauczę się czegoś nowego. A oto blogi, które nominuję: 1. http://www.imaginartis.com/ 2. http://kalanchoe4.blogspot.com/ 3. http://malahabka.blogspot.com/ 4. http://13pasji.blogspot.com/ 5. http://kartkomaniacom.blogspot.com/ 6. http://slodko-papierowy-swiat-wikuchy.blogspot.com/ 7. http://katrinowescrapy.blogspot.com/ 8. http://all-that-scrapbooking.blogspot.com/ 9. http://artnova24.blogspot.com/ 10. http://momentalnieja.blogspot.com/ 11. http://askowo.blogspot.com/ 12. http://shiraja.blogspot.com/ 13. ttp://aniakonieczna.blogspot.com/ 14. http://decufantazje.blogspot.com// 15. http://greenrabbitsland.blogspot.com/ Mam nadzieję, że przyłączycie się do zabawy :)

8 komentarzy:

 1. Ślicznie dziękuję za wyróżnienie. To dodaje mi motywacji i ogromnie cieszy. Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJĘ.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za wyróżnienie. Bardzo mi miło, że zauważyłaś mojego bloga i spodobały Ci się zaprezentowane tam prace. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. o widzę, że koleżanka jeszcze żyje!:) to dobry znak- buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. potwornie dziękuję za wyróżnienie :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wyróżnienie! :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za wyróżnienie! :) :*

  OdpowiedzUsuń

papierkowo.com © 2014