niedziela, 24 maja 2009

OZDOBNE SPINACZE

niedziela, 24 maja 2009
... kursik przygotowany wieki temu, ale jak to bywa z braku weny publikuje dopiero teraz :)

Oto jak wyglądają ozdobione spinacze- może przydadzą Wam się do kartek, które robicie lub scarpów. Równie dobrze mogą dorabiać za zakładki do książek (zwłaszcza jeśli użyjemy tych WIELKICH spinaczy, jakie czasem można znaleźć w sklepach z materiałami biurowymi.Materiały jakie będą nam potrzebne:
- spinacze
- dwa dziurkacze (mniejszy i większy)- kształt dowolny
- pianka 3d
- taśma klejąca
1. Wycinamy każdym dziurkaczem po dwa motywy2. Spinacz owijamy ciasno taśmą klejącą3. Przyklejamy większy motyw do naszej konstrukcji po każdej stronie - jeśli używamy innych motywów niż koło warto je dopasować. Do motywu przyklejamy na środku kawałek taśmy 3D - ja przyklejam z obu stron
4. Przyklejamy mniejszy motyw i... TADAM nasze dzieło gotowe- zawsze możemy dodać dodatkowe ozdoby, zrobić dziurki wokół brzegów- co tylko fantazja podpowiada :)Mama nadzieję, że kursik się przyda.
I uwaga dla pierwszych 3 osób, które pod kursem złożą komentarz przygotuję 10 sztuk spinaczy w ramach mojego pierwszego małego candy :)- mam nadzieję że będą jacyś chętni :)
Jeśli ktoś sam ma ochotę pobawić się w składanie elementów według własnego gusty mogę przesłać również same części do "samodzielnego montażu"

3 komentarze:

papierkowo.com © 2014